Internetveikala noteikumi

Internetveikala www.micropolis.lv noteikumi

1. Vispārīgās nostādnes

Internetveikala micropolis.lv (turpmāk tekstā – Micropolis.lv) noteikumi (turpmāk tekstā - Noteikumi) tiek piemēroti, Pircējam pasūtot preces, ievietojot preču komentārus, citos internetveikala lietošanas gadījumos. Micropolis.lv atstāj sev tiesības mainīt Noteikumu saturu. Pircējam darbojas tas Noteikumu saturs, kurš ir publicēts Micropolis.lv internetveikalā pasūtījuma apstiprināšanas brīdī.

Pircējam nav iespējas veikt pasūtījumu Micropolis.lv, ja viņš nav iepazinies un nav piekritis Micropolis.lv Noteikumiem. Tiek uzskatīts, ka Pircējs ir iepazinies ar Noteikumiem un tiem piekritis, ja pirms preču pasūtīšanas viņš apstiprina savu piekrišanu Noteikumiem, atzīmējot to pie teksta „Apstiprinu, ka iepazinos un piekrītu veikala noteikumiem”.

Micropolis.lv tiek atbrīvots no jebkādas atbildības par zaudējumiem, kas radušies tādēļ, ka Pircējs nav iepazinies ar Veikala Noteikumiem, lai gan viņam bija tāda iespēja.

Visas cenas Micropolis.lv ir norādītas eiro, ar PVN.

2. Privātuma politika

Internetveikals Micropolis.lv saglabā Pircēju privātumu un nodrošina viņu sniegtās informācijas drošību. Pircēji tiek lūgti sniegt informāciju, kas nepieciešama, lai nodrošinātu raitu norēķināšanās un preču piegādes procesu un sniegtu augstas kvalitātes pakalpojumus. Lūdzam norādīt šādu informāciju: pircēja (preču saņēmēja) vārds, uzvārds, adrese, pasta indekss, tālruņa numurs.

Saņemtā informācija nav, nebija un netiks izmantota nelikumīgiem mērķiem un atklāta trešajām personām, izņemot šādus gadījumus:

1) Pircēja vārds, uzvārds, preču piegādes adrese un tālruņa numurs tiek atklāts sūtījumu piegādes dienestam, kas piegādā preces;

2) ja to pieprasa Lietuvas Republikas likumi.

Veikala Micropolis.lv administrācija atstāj sev tiesības mainīt privātuma politikas nostādnes un par to informēt savā interneta mājaslapā.

Pircējs, reģistrējoties Micropolis.lv, veicot pasūtījumu, apņemas glabāt un nevienam neatklāt savus pieslēgšanās datus. Vienlaicīgi Pircējs apstiprina, ka viņš ir pilngadīgs un viņam ir tiesības pasūtīt preces Micropolis.lv internetveikalā. Gadījumā, ja Pircējs atklāj savus pieslēgšanās datus, Micropolis.lv tiek atbrīvots no jebkādas ar to saistītās atbildības.

3. Preču atgriešana

Pircējs var apmainīt iegādātās preces pret citām Micropolis.lv piedāvātajām precēm vai arī atgriezt viņam nederējušās preces. Šādas tiesības Pircējs var izmantot 14 dienu laikā no preču piegādes dienas (kad Pircējs vai viņa pilnvarota persona parakstās preču piegādes lapā). Šādas tiesības Pircējam ir saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem.

Atgriezt vai apmainīt preces var tikai tādos gadījumos, ja preces:

1) nav lietotas;

2) nav sabojātas;

3) saglabātas preču lietošanas īpašības;

4) nav pasliktinājies preču vizuālais stāvoklis.

Preču iepakojumam jābūt nesabojātam, izņemot tos gadījumus, kad iepakojuma atvēršana ir nepieciešama, lai preci varētu apskatīt. Jebkurā gadījumā preces ir jāatgriež oriģinālajā iepakojumā. Atgriežot preces, pircējam ir jāuzrāda iegādes dokumenti (kopā ar preci saņemtais rēķins).

Ja Pircējs vēlas atgriezt vai apmainīt Micropolis.lv iegādātās preces, viņam jāvēršas Micropolis.lv administrācijā, zvanot vai rakstot uz e-pastu, un jānorāda apmaiņas vai atgriešanas iemesli. Saņemot Pircēja lūgumu, Micropolis.lv personāls dos Pircējam norādījumus, kā atgriezt preces. Preču atgriešanas vai apmaiņas gadījumā preču paņemšanas un piegādes izmaksas sedz Pircējs. Atgriežot preces, samaksātā nauda tiek atgriezta ne vēlāk kā 14 dienu laikā no preču nogādāšanas Micropolis.lv.

4. Preču piegādes nosacījumi

Pasūtītās preces tiek piegādātas 1-3 darba dienu laikā, atkarībā no izvēlētā apmaksas veida. Preces piegādā sūtījumu piegādes dienests Venipak.

Izvēloties priekšapmaksu ar pārskaitījumu, preces tiek piegādātas 1-3 darba dienu laikā pēc maksājuma veikšanas. Izvēloties apmaksu skaidrā naudā, preces tiek piegādātas 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma. Atsevišķos gadījumos, ja ir liels pasūtījumu skaits, slikti laika apstākļi, piegāde var kavēties 1-2 darba dienas. Šādā gadījumā ar Pircēju sazinās Micropolis.lv pārstāvis un informē par iespējamo kavēšanos, saskaņo iespējamo piegādes adreses maiņu un citus jautājumus. 

Kurjers piegādā preces darba dienās no pulksten 08:00 līdz 18:00, Pircējam ir jānodrošina, ka preču piegādes laikā norādītajā adresē būs persona, kas varēs pieņemt preces. Ja pēc preču pasūtīšanas mainās apstākļi un pircējs nevar nodrošināt preču pieņemšanu norādītajā adresē, viņam par to ir jāinformē Micropolis.lv administrācija.

Ja preču piegādes kurjers norādītajā adresē klienta vainas dēļ nav atradis, kam piegādāt preces, ar pircēju tiek saskaņots jauns piegādes laiks. Atkārtota piegāde tiek veikta ne vairāk kā vienu reizi. Ja kurjers neatrod saņēmēju otro reizi, preces tiek atgrieztas Micropolis.lv birojā. Tādā gadījumā ar Pircēju sazinās Micropolis.lv pārstāvis un pārrunā jaunus piegādes nosacījumus, šajā gadījumā piegādes izdevumus apmaksā Pircējs, ja vien Micropolis.lv administrācija nenolemj citādi.

Pircējam nekavējoties jāinformē Micropolis.lv administrācija, ja:

1) viņš nav saņēmis preces vairāk nekā 72 stundas pēc pasūtījuma statusa maiņu uz „Izsūtīts”;

2) preču piegādes kurjers uzvedas necienīgi, viņa izskats ir nekārtīgs;

3) bojāts preces iepakojums. Ja Pircējs konstatē, ka piegādātās preces iepakojums ir bojāts, viņam tas jāatzīmē kurjera preču piegādes pavadzīmē. Ja tas nav izdarīts, Micropolis.lv tiek atbrīvots no atbildības Pircēja priekšā par preču bojājumiem, kas radušies bojāta iepakojuma dēļ;

4) iepakojumā esošā prece ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai arī tā nav tā prece, kuru Pircējs ir pasūtījis.

5. Preču komentāri

Micropolis.lv mājaslapas apmeklētājiem ir iespēja ievietot komentārus par precēm. Par komentāru saturu un to atbilstību Lietuvas Republikas likumiem ir atbildīgas komentārus rakstošās personas. Katru komentāru pirms publicēšanas pārbauda mājaslapas administrators. Micropolis.lv atstāj sev tiesības pēc saviem ieskatiem dzēst jebkādus komentārus.

6. Klientu apkalpošana

Micropolis.lv klientu apkalpošanas centra kontakti:

Tālrunis: +370 645 55411

E-pasts: info@spirkis.lt